Лента новостей

Хоккей. Беларусь и Латвия примут ЧМ-2021!

2017-05-19 13:56:04

Чемпионат мира-2021 пройдет в Беларуси и Латвии. За совместную заявку Минска и Риги на конгрессе ИИХФ во втором раунде голосования было подано 55 голосов, за заявку Финляндии — 52. Первый завершился со счетом 54:53, и по правилам ИИХФ при разрыве в один голос было назначен второй раунд.

Минск уже принимал чемпионат мира в 2014 году. В Риге же в последний раз мировое первенство проходило в 2006 году. В 2018 году чемпионат мира пройдет в Дании (Копенгаген, Хернинг), в 2019 — в Словакии (Братислава, Кошице), в 2020 — в Швейцарии (Цюрих, Лозанна).


Комментарии (211)

DStriker 23 Май 2017 20:22
"Don Basil" писал(а):
DStriker, гэта рэдактар на телефоне.....я сябе паважаю, каб табе, Срулю, з памылкамі адказваць.."

Рэдактар))) Гэта не рэдактар, а базылёк быдляцкі. І не спрабуй схаваць сваю безграматнасць. Вельмі тупа атрымліваецца.
string(8) "DStriker" string(17) "23 Май 2017 20:22" string(297) "
"Don Basil" писал(а):
DStriker, гэта рэдактар на телефоне.....я сябе паважаю, каб табе, Срулю, з памылкамі адказваць.."

Рэдактар))) Гэта не рэдактар, а базылёк быдляцкі. І не спрабуй схаваць сваю безграматнасць. Вельмі тупа атрымліваецца." Array
dik2 23 Май 2017 19:11
"Сталинград" писал(а):
Ну если ты не видишь очевидных вещей, то это сугубо твои личные проблемы"


Возможно

"Сталинград" писал(а):
А БНР разве не планируется в случае путинской агрессии?)"


Вам виднее

"Сталинград" писал(а):
Что там в методичке твоей написано?"


Мне раньше казалось что вы умный человек. А вы скатились до уровня местных троллей
string(4) "dik2" string(17) "23 Май 2017 19:11" string(535) "
"Сталинград" писал(а):
Ну если ты не видишь очевидных вещей, то это сугубо твои личные проблемы"


Возможно

"Сталинград" писал(а):
А БНР разве не планируется в случае путинской агрессии?)"


Вам виднее

"Сталинград" писал(а):
Что там в методичке твоей написано?"


Мне раньше казалось что вы умный человек. А вы скатились до уровня местных троллей" Array
Don Basil 23 Май 2017 18:30
DStriker, гэта рэдактар на телефоне.....я сябе паважаю, каб табе, Срулю, з памылкамі адказваць..
string(9) "Don Basil" string(17) "23 Май 2017 18:30" string(104) " DStriker, гэта рэдактар на телефоне.....я сябе паважаю, каб табе, Срулю, з памылкамі адказваць.." Array
DStriker 23 Май 2017 00:00
"Don Basil" писал(а):
DStriker, тебе ж падабаецца, калі з табою размаўляюць на матчынай мове. Вось я тебе цудоўный яе ўзор, як падарунак, на эпітафію згадзіцца...."

Ты зусім хворы? Для мяне галоўнае - ці ёсць што ў чарапной каробцы ў суразмоўцы. Ось у цябе падобна на тое, што няма.
PS. Калі хочаш размаўляць на мове, дык спачатку пазбаўся ад трасянкі. А то "тебе" і "цудоўный" - гэта дакладна не мая родная мова.
string(8) "DStriker" string(17) "23 Май 2017 00:00" string(498) "
"Don Basil" писал(а):
DStriker, тебе ж падабаецца, калі з табою размаўляюць на матчынай мове. Вось я тебе цудоўный яе ўзор, як падарунак, на эпітафію згадзіцца...."

Ты зусім хворы? Для мяне галоўнае - ці ёсць што ў чарапной каробцы ў суразмоўцы. Ось у цябе падобна на тое, што няма.
PS. Калі хочаш размаўляць на мове, дык спачатку пазбаўся ад трасянкі. А то "тебе" і "цудоўный" - гэта дакладна не мая родная мова." Array
Don Basil 22 Май 2017 23:54
DStriker, тебе ж падабаецца, калі з табою размаўляюць на матчынай мове. Вось я тебе цудоўный яе ўзор, як падарунак, на эпітафію згадзіцца....
string(9) "Don Basil" string(17) "22 Май 2017 23:54" string(150) " DStriker, тебе ж падабаецца, калі з табою размаўляюць на матчынай мове. Вось я тебе цудоўный яе ўзор, як падарунак, на эпітафію згадзіцца...." Array
Перейти к списку новостей