Лента новостей

Футбол. Вячеслав Глеб перешел в греческий АЕЛ

2012-09-08 17:29:43

Вячеслав Глеб на правах свободного агента подписал контракт с клубом АЕЛ из Каллони, который выступает во втором дивизионе чемпионата Греции. Трудовое соглашение рассчитано до июля 2013 года.


Комментарии (32)

Franak 08 Сен 2012 22:19
"Болел" писал(а):
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти"


Кутузаў на тое і Кутузаў каб здаваць... У тым ліку і экзаманы. Прозвішча!
Зараз праўда ўжо і здаваць менавіта гэтаму не засталося чаго. Нікому вечныя студэнты не патрэбныя, бо не вучаць яны жыць як след.
string(6) "Franak" string(17) "08 Сен 2012 22:19" string(341) "
"Болел" писал(а):
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти"


Кутузаў на тое і Кутузаў каб здаваць... У тым ліку і экзаманы. Прозвішча!
Зараз праўда ўжо і здаваць менавіта гэтаму не засталося чаго. Нікому вечныя студэнты не патрэбныя, бо не вучаць яны жыць як след." Array
Болел 08 Сен 2012 22:02
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти
string(5) "Болел" string(17) "08 Сен 2012 22:02" string(51) "Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти" Array
Franak 08 Сен 2012 20:59
Кінуць Гомель перад ліверскім экзаманам у якім, як высвятлілася толькі галеадора та і не хапала....У імя чаго, Вячэслаў??????
Колькі ж трэба год шчэ пражыць табе, каб пазбавіцца псіхалогіі малодшага браціка-шалуна? Каб не мяняць амаль гарантаваны ўдзел у міжнародных спаборніцтвах на паветраны замак-міраж з грэцкім другасортным адценем?
( У Грэцыі зараз ужо дакладна ўсё ёсць)
string(6) "Franak" string(17) "08 Сен 2012 20:59" string(390) "Кінуць Гомель перад ліверскім экзаманам у якім, як высвятлілася толькі галеадора та і не хапала....У імя чаго, Вячэслаў??????
Колькі ж трэба год шчэ пражыць табе, каб пазбавіцца псіхалогіі малодшага браціка-шалуна? Каб не мяняць амаль гарантаваны ўдзел у міжнародных спаборніцтвах на паветраны замак-міраж з грэцкім другасортным адценем?
( У Грэцыі зараз ужо дакладна ўсё ёсць)" Array
aladim 08 Сен 2012 20:53
перекати-поле...
string(6) "aladim" string(17) "08 Сен 2012 20:53" string(16) "перекати-поле..." Array
ле пан 08 Сен 2012 20:50
"Alexmailo1979" писал(а):
"ле пан" писал(а):
А Глеб-младший женат?"

уже давно..."

Тогда это многое объясняет.
string(6) "ле пан" string(17) "08 Сен 2012 20:50" string(213) "
"Alexmailo1979" писал(а):
"ле пан" писал(а):
А Глеб-младший женат?"

уже давно..."

Тогда это многое объясняет." Array
Перейти к списку новостей
2012-09-08
17:19
Хоккей. Кари Ялонен: в профессиональной лиге не должно быть лимитов на игроков 1737 / 8
16:53
Футбол. Альфа-Банк — чемпионат Беларуси. "Гомель" после первой половины обыгрывает "Славию" 2880
16:33
Летние виды. Волейбол. Женщины. Квалификация чемпионата Европы-2013. Сборная Беларуси проиграла команде Азербайджана 2956 / 5
16:19
Хоккей. КХЛ. "Автомобилист" победил "Магнитку" 1929 / 1
16:15
Хоккей. КХЛ. "Салават Юлаев" на своей площадке уступил "Северстали" 1223
16:00
Футбол. "Альфа-Банк" — чемпионат Беларуси. Славия — Гомель. Юрий Малеев и Олег Кубарев назвали стартовые составы 1672
15:35
Хоккей. КХЛ. "Атлант" по буллитам обыграл "Кузню" 2420 / 2
15:31
Хоккей. КХЛ. Андрей Степанов помог "Сибири" победить "Торпедо" 1884 / 4
14:51
Футбол. В "Лионе" сообщили о возможном возвращении Малуда и Тулалана 3118
14:35
Футбол. Робин ван Перси: немногим было дано поиграть и у Венгера, и у Фергюсона 2045
Перейти к списку новостей