Лента новостей

Футбол. Вячеслав Глеб перешел в греческий АЕЛ

2012-09-08 17:29:43

Вячеслав Глеб на правах свободного агента подписал контракт с клубом АЕЛ из Каллони, который выступает во втором дивизионе чемпионата Греции. Трудовое соглашение рассчитано до июля 2013 года.


Комментарии (32)

Franak 08 Сен 2012 22:19
Цитата:
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти


Кутузаў на тое і Кутузаў каб здаваць... У тым ліку і экзаманы. Прозвішча!

Зараз праўда ўжо і здаваць менавіта гэтаму не засталося чаго. Нікому вечныя студэнты не патрэбныя, бо не вучаць яны жыць як след.
string(6) "Franak" string(17) "08 Сен 2012 22:19" string(396) "
Цитата:
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти


Кутузаў на тое і Кутузаў каб здаваць... У тым ліку і экзаманы. Прозвішча!

Зараз праўда ўжо і здаваць менавіта гэтаму не засталося чаго. Нікому вечныя студэнты не патрэбныя, бо не вучаць яны жыць як след.
" Array
Болел 08 Сен 2012 22:02
Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти
string(5) "Болел" string(17) "08 Сен 2012 22:02" string(58) "Хоть куда-то вон Кутузов не может себе ничего найти" Array
Franak 08 Сен 2012 20:59
Кінуць Гомель перад ліверскім экзаманам у якім, як высвятлілася толькі галеадора та і не хапала....У імя чаго, Вячэслаў??????

Колькі ж трэба год шчэ пражыць табе, каб пазбавіцца псіхалогіі малодшага браціка-шалуна? Каб не мяняць амаль гарантаваны ўдзел у міжнародных спаборніцтвах на паветраны замак-міраж з грэцкім другасортным адценем?

( У Грэцыі зараз ужо дакладна ўсё ёсць)
string(6) "Franak" string(17) "08 Сен 2012 20:59" string(405) "Кінуць Гомель перад ліверскім экзаманам у якім, як высвятлілася толькі галеадора та і не хапала....У імя чаго, Вячэслаў??????

Колькі ж трэба год шчэ пражыць табе, каб пазбавіцца псіхалогіі малодшага браціка-шалуна? Каб не мяняць амаль гарантаваны ўдзел у міжнародных спаборніцтвах на паветраны замак-міраж з грэцкім другасортным адценем?

( У Грэцыі зараз ужо дакладна ўсё ёсць)
" Array
aladim 08 Сен 2012 20:53
перекати-поле...
string(6) "aladim" string(17) "08 Сен 2012 20:53" string(23) "перекати-поле..." Array
ле пан 08 Сен 2012 20:50
Цитата:
А Глеб-младший женат?

уже давно...

Тогда это многое объясняет.
string(6) "ле пан" string(17) "08 Сен 2012 20:50" string(190) "
Цитата:
А Глеб-младший женат?

уже давно...

Тогда это многое объясняет." Array
Перейти к списку новостей
2012-09-08
17:19
Хоккей. Кари Ялонен: в профессиональной лиге не должно быть лимитов на игроков 1760 / 8
16:53
Футбол. Альфа-Банк — чемпионат Беларуси. "Гомель" после первой половины обыгрывает "Славию" 2929
16:33
Летние виды. Волейбол. Женщины. Квалификация чемпионата Европы-2013. Сборная Беларуси проиграла команде Азербайджана 3006 / 5
16:19
Хоккей. КХЛ. "Автомобилист" победил "Магнитку" 1951 / 1
16:15
Хоккей. КХЛ. "Салават Юлаев" на своей площадке уступил "Северстали" 1246
16:00
Футбол. "Альфа-Банк" — чемпионат Беларуси. Славия — Гомель. Юрий Малеев и Олег Кубарев назвали стартовые составы 1716
15:35
Хоккей. КХЛ. "Атлант" по буллитам обыграл "Кузню" 2450 / 2
15:31
Хоккей. КХЛ. Андрей Степанов помог "Сибири" победить "Торпедо" 1926 / 4
14:51
Футбол. В "Лионе" сообщили о возможном возвращении Малуда и Тулалана 3159
14:35
Футбол. Робин ван Перси: немногим было дано поиграть и у Венгера, и у Фергюсона 2080
Перейти к списку новостей