Лента новостей

Хоккей. Чемпионат Беларуси. 1/2 финала. "Динамо-Молодечно" уступило гродненскому "Неману"

2018-03-14 21:33:19

Во втором поединке 1/2 финала плей-офф чемпионата Беларуси гродненский "Неман» на дома одолел "Динамо-Молодечно" (5:0).

Неман — Динамо-Молодечно — 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)
Неман:
Саманьков; Коршунов (к) — Марченко, С.Малявко — Богдановский (А) — А.Малявко; Дерлюк — Метлюк (А), Стефанович — Боярчук — Жидких; Хоромандо — Крыскин, Кислый — Ремезов — Левша; Лисичкин — Степанов — Варивнчик; Молотков, Орлов.
Динамо-Молодечно: Карнаухов (00.00-48.37, 49.42-52.44, Козловский 52.44); Рак — Соколовский, Гаврус (А) — Белевич — Журня; Ерохо — Боголейша, Печур (к) — Мохорев — Амброжейчик; Знахаренко — Летов, Буйницкий — Черников — Воронов; Кирющенков (А) — Грецкий — Кунцевич; Логунов.
Шайбы: 1:0 — Кислый (С.Малявко, 23.28). 2:0 — Богдановский (Хоромандо, А. Малявко, — бол., 31.24). 3:0 — Дерлюк (мен., п.в., 49.42). 4:0 — Степанов (Хоромандо, Кислый, 51.45). 5:0 — С.Малявко (А.Малявко, Хоромандо, - бол., 57.33).

Счет в серии: 2:0


Комментарии (11)

Alex.GlebOff 16 Мар 2018 01:08
[table:2fitj780][/table:2fitj780]
"romka_minsk" писал(а):
А супраць іх моладзь кінулі. "
Какая моладзь? Лифтеров можно назвать моладзью??? А то, что "убили" 3 игроков " Немана" это моладзь? Не смеши Ромка....
string(12) "Alex.GlebOff" string(17) "16 Мар 2018 01:08" string(277) " [table:2fitj780][/table:2fitj780]
"romka_minsk" писал(а):
А супраць іх моладзь кінулі. "
Какая моладзь? Лифтеров можно назвать моладзью??? А то, что "убили" 3 игроков " Немана" это моладзь? Не смеши Ромка...." Array
Болел 15 Мар 2018 18:26
"romka_minsk" писал(а):
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"

не трэба прыніжаць іншых, калі не хочаш атрымаць такі ж адказ!"

кто и кого принижает?
просто странный заголовок, 5-0 разгром
констатация факта
string(5) "Болел" string(17) "15 Мар 2018 18:26" string(375) "
"romka_minsk" писал(а):
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"

не трэба прыніжаць іншых, калі не хочаш атрымаць такі ж адказ!"

кто и кого принижает?
просто странный заголовок, 5-0 разгром
констатация факта" Array
romka_minsk 15 Мар 2018 17:32
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"

не трэба прыніжаць іншых, калі не хочаш атрымаць такі ж адказ!
string(11) "romka_minsk" string(17) "15 Мар 2018 17:32" string(210) "
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"

не трэба прыніжаць іншых, калі не хочаш атрымаць такі ж адказ!" Array
romka_minsk 15 Мар 2018 17:28
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"


Багданоўскі, Мятлюк, Дзярлюк легі! І легі моцныя! А супраць іх моладзь кінулі. І чаго здзіўляцца? Дый Карнавухаў учора не бажыў. Пачакаем Маладзечна! Яшчэ не вечар! Ва ўсялякім разе адзінае, што я вам магу абяцаць, што ў фінале для Нёмана ўсё гэта адгукнецца
string(11) "romka_minsk" string(17) "15 Мар 2018 17:28" string(411) "
"Болел" писал(а):
а может в заголовке должна была быть фраза "Неман разгромил..." ?"


Багданоўскі, Мятлюк, Дзярлюк легі! І легі моцныя! А супраць іх моладзь кінулі. І чаго здзіўляцца? Дый Карнавухаў учора не бажыў. Пачакаем Маладзечна! Яшчэ не вечар! Ва ўсялякім разе адзінае, што я вам магу абяцаць, што ў фінале для Нёмана ўсё гэта адгукнецца" Array
romka_minsk 15 Мар 2018 17:19
"Alex.GlebOff" писал(а):
Еще два осталось..."


значыць - 4 гульца