Лента новостей

Хоккей. КХЛ. "Динамо" (Минск) — "Амур": "зубры" против "тигров"!   

2019-09-18 09:32:23

В среду, 18 сентября, очередной матч в чемпионате Континентальной хоккейной лиги проведет минское "Динамо": в 19.00 на "Минск-Арене" стартует встреча с "Амуром". Прямая трансляция — на телеканале "Беларусь 5".

Напомним, предыдущую баталию в чемпионате "зубры" выиграли — 3:2 у магнитогорского "Металлурга". То была вторая победа динамовцев в нынешнем сезоне КХЛ.


Комментарии (12)

romka_minsk 18 Сен 2019 18:14
Цитата:

Сегодня наши победят, опять есть чуйка!


Дай Божа, каб гэта здзейснілася! Я - не супраць! Хай гэта чуйка будзе насамрэч!
string(11) "romka_minsk" string(17) "18 Сен 2019 18:14" string(274) "
Цитата:

Сегодня наши победят, опять есть чуйка!


Дай Божа, каб гэта здзейснілася! Я - не супраць! Хай гэта чуйка будзе насамрэч!
" Array
romka_minsk 18 Сен 2019 18:12
Цитата:

Амур неудобный соперник для ДМн и вообще у тигров ещ? нет не одной победы...


гэта так, але і матрасы сёння будуць за лямур! Трэба добра згуляць у абароне, а Когалеву з Лягендай прадоўжыць сваю справу, забіваць шайбы! Пулкі - чакаю дублю, Мартынаў - бяры прыклад з Протаса, забівай сёння таксама ў браму Амура
string(11) "romka_minsk" string(17) "18 Сен 2019 18:12" string(467) "
Цитата:

Амур неудобный соперник для ДМн и вообще у тигров ещ? нет не одной победы...


гэта так, але і матрасы сёння будуць за лямур! Трэба добра згуляць у абароне, а Когалеву з Лягендай прадоўжыць сваю справу, забіваць шайбы! Пулкі - чакаю дублю, Мартынаў - бяры прыклад з Протаса, забівай сёння таксама ў браму Амура
" Array
romka_minsk 18 Сен 2019 18:09
Вітаю ўсіх заўзятараў. Цяжкая гульня будзе, лямуры ў адкрыты хакей не гуляюць, будуць чакаць свайго часу, дый матрасы здаецца ў шапку не будуць спаць. А Гуляўцаў яшчэ той фрукт, будзе правакаваць зуброў на парушэнні. Выснова

сёння, хутчэй за ўсё будзе дадатковы час
string(11) "romka_minsk" string(17) "18 Сен 2019 18:09" string(282) "Вітаю ўсіх заўзятараў. Цяжкая гульня будзе, лямуры ў адкрыты хакей не гуляюць, будуць чакаць свайго часу, дый матрасы здаецца ў шапку не будуць спаць. А Гуляўцаў яшчэ той фрукт, будзе правакаваць зуброў на парушэнні. Выснова

сёння, хутчэй за ўсё будзе дадатковы час
" Array
Георгий Р. 18 Сен 2019 17:53
Надеюсь, что Динамо сыграет наконец-то хорошо в обороне. И жду от Китарова продолжения банкета ;)
string(10) "Георгий Р." string(17) "18 Сен 2019 17:53" string(104) "Надеюсь, что Динамо сыграет наконец-то хорошо в обороне. И жду от Китарова продолжения банкета ;)" Array
Hemul-2000 18 Сен 2019 15:54
Цитата:

а куда Новицкий делся, как-то не хватает перлов от нашего Мэтра
ёмаё сколько вокруг [s]извращенцев[/s] ой... людей со странным вкусом